| kenzydanna a întrebat:

Salut prieteni, daca dati Shakira la google image, o vedeti in majoritatea pozelor pe ea cu parul creț, deci cum sa obtin si eu asa ceva, fara frezer(parul meu e infoiat si un pic ondulat)propune-ti va rog videouri sau instructiuni detaliate, mersi mult)

1 răspuns:
| MyKatya a răspuns:

Du-te la salon! Merita banii! Si eu am avut problema ta, si m-am dus acum 1 an si imi statea super :x acum il am ondulat :D

Dar, daca vrei sa il ai cret de acasa, uita-te la acest tutorial :D
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Funda? :o3