| ElFenomen a întrebat:

Salut prieteni, imi spuneti si mie niste sali de fitnes din bucuresti si tarifele pe care le practica, astept raspunswinking

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu merg la sala alexgym, este 100 de ron abonamentul full time. Este in sectorul 6.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com

| ioanaioana a răspuns:

Nus tiu tarifele dar iti spun salile pe care le stiu: Bd. Ion Mihalache Nr. 128 - 130, Etaj 2; B-dul Ion Mihalache 60-62;
Drumul Taberei

| AlexSala a răspuns:

@ailemac - Ce coincidenta. Si eu tot la alex gym merg :)).
@banal - Uita'te aici. www.alexgym.ro

| ElFenomen explică:

Ms allwinking