| butterfly2013 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un sfat? Eu am statura joasa si picioarele slabe, ar arata frumos sa merg pe tocuri de 10-12 cm?

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Da. Vei părea mai înaltă.
Culoarea pantalonilor/colanţilor/dressurilor să fie aceeaşi cu cea a pantofilor.
Poţi purta fustă scurtă, dressuri de culoarea pielii şi pantofi cu toc nude.
http://www.patima.ro/wp-content/uploads/2011/03/pantofi-nude1-235x300.jpg

| MeElla a răspuns:

Siiiigur.:**..ai arata de milioane.mie personal nu imi place sa vad fete inalte pe tocuri inalte par niste girafe si e urit de tot, ai norocul sa fii josuta si sa poti merge pe orice tip de tocuri, insa imi place mai mult ca fetele josute sa poarte platforme...parerea mea, e si mai comod de mers..bye:**

| Lauraaaaaaaaaaa a răspuns:

Da, vei arata super:*

| Sprite a răspuns:

Adevarul este ca nimeni nu iti poate raspunde pe bune la aceasta intrebare. De unde sa stie cineva cum ai arata pe tocuri?! Cere parerea tipului de care iti place, se va umfla in pene ca un cocos si va avea nevoie de un Sprite sa revina la forma initiala happy