| Carlaaaaaaaaa a întrebat:

Salut
sapun lichid de bebelusi merge sa ma spal pe fata cu el ca sa curete faza si sa fie unul care nu irita sau orice de genul? urmat de o crema hidratanta desigur. mentionez ca am 17 ani. si am niste cosuri m-am spalat pana acum cu cerave dar parca mi s-a luat nu mai avansez cu el in nimic legat de fata si e la fel si as vrea sa trec la ceva mai usor care nu ataca fata in niciun fel.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce sa nu mearga? Doar ca este mai putin agresiv dar este tot sapun.