| ArinaD a întrebat:

spuneti-mi sfaturi cum sa ma machiez la nunta daca sunt blonda si am ochii albastri.va rog. dau

Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Hey:x Si eu am ochii albastri:D Si ca sa iti scoti in evidenta culoarea te poti da cu fard albastru si la coltul intern te poti da cu un pic de fard alb pentru a'ti lumina ochii ( +rimel), sau... depinde de rochia pe care o porti :D ori poti opta la acest machiaj: http://www.youtube.com/user/RenatteStyle#p/u/9/AuypQ0b53po

ori ceva mai clasic sau mai simplu: rimel+ tus(sau creion ) de ochi negru ( doar pe deasupra) + un fard culoarea pielii :d putin ruj(strugurel... luciu:d)...
Cum ziceam depinde de culoarea rochiei:d

Te puuup :-* Funda?;;)

2 răspunsuri:
| aleks7up a răspuns:

Nu te machia foarte strident sa iti iasa ochii in evidenta happy