| BlancaFantasma a întrebat:

SAlut! spuneti-mi va rog de ce imi tot apare cand vreau sa navighez pe net o imagine unde scrie "AW SNAP!" si imi da eroare? nu pot intra pe siteurile facultatilor si am nevoie de date de acolo pentru admitere...ce chestie mai e si asta? am virusi? cum pot remedia situatia imediat caci trebuie sa`mi pregatesc dosarul de admitere pana vineri? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa iti lipseasca un plugin pentru browser, astfel incat sa poti vizualiza anumite elemente de pe site-uri.
Depinde ce browser folosesti, iti recomand Chrome, ca pe ala merg toate site-urile. Au fost site-uri la care am avut probleme sa le deschid cu Opera, insa la Chrome au mers.

| BlancaFantasma explică (pentru anonim_4396):

Google chrome folosesc demult.si a mers pana acum.de vreo 3 zile face asa numai ca abia acum mi-am dat seama ca la altii merg site`urile deci problema e la mine:-s daca reinstalez windous`ul merge rezolv problema?