| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Salut,stie cineva un tratament impotriva acneei care sa dea rezultate?
Acneea mi-a aparut de 14 ani iar acum aproape 17, am incercat tot felul de tratament, am fost si la medicul dermatolog dar cand aplic tratamentul apare rezultate in primele zile dar la urma numai se vede niciun rezultat.

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu ţi-aş recomanda săpunul cu Borax de la Ortos este foarte bun şi e special făcut pentru tenul acneic, sensibil şi uscat
http://www.icosmetice.ro/802-sapun-cu-borax-ortos.html
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ancearca asa, dimineata si seara dai bine cu apa si sapun, usuci bine fata apoi dai cu after shave, rezultate apar dupa 10-15 zile.bafta.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

La tine a functionat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Da acum vreo...25 de ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine nu.Acum vreo 30 de ani.Mi-a trecut cu Juvenal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De ceva timp eu folosesc aceasta crema si sunt super multimita sa stii.
Ti-o recomand din toata inima!
http://www.shopmania.ro/......a-13239271
Te pup!

| Biancutzika a răspuns:

Ia-ti asa: 2-3 pliculete de ceai de musetel, un bol suficient de mare cam cat capul :))), dupa care vei turna cam 2 degete de apa clocotita, mai iei si un prosop, si unguent cu plin care se gaseste in farmacii cam la 8-9 lei. Trebuie sa ai pielea proaspat spalata. in bolul cu apa vei turna cele 2 pliculete de ceai de musetel, dupa care puneti un prosop in cap, si stai deasupra aburilor de la apa clocotita in care sunt pliculetele timp 7-10 minute. dupa acestea aplica unguentul cu pelin care are proprietati magice asupra tenului cu probleme. Funda>? si ca sa vezi ca nu e in gluma uite: http://www.youtube.com/watch?v=S2t99UiHjTU

| Biancutzika a răspuns (pentru Biancutzika):

Scuzami greselile de vorbire nu stiu unde ma gandeam laughing

| iubb2000 a răspuns:

Poti folosii crema de la REVITOL in potriva acneei care sigur da rezultate deoarece si sora mea a incercat aceasta crema si a fost uimita de rezultat dar apropo este cam scumpa dar te asigur ca are efect garantat