| Villy09 a întrebat:

Salut.Stiu ca nu e categoria potrivita, dar as avea nevoie de raspunsuri mai rapide.Pe 31 am concursul de miss si mister din liceul meu, am mai zis ca sufar de acnee, inca mai am si maine o sa primesc pastilele Sotret Roacutare.Am citit despre riscuri,am facut analize,nu le iau de la coltul strazii, pentru cei ce au mai folosit, cat de mult se vor vedea intr-o luna pana in ziua concursului rezultatate? Sper sa fie ceva evident.Multumesc.

1 răspuns:
| Ghostplayer a răspuns:

In vreo luna...Atunci vrei primi rezultatul dar pana la bal o sa iti treaca cat de cat. Stai chill ca depinde de cum reactioneaza corpul tu trebuie doar sa speri happy Funda? big grin