| Mâcrofon a întrebat:

Salut,
sunt baiat, 13 ani
cu ce sa ma imbrac in ultima zi de scoala?
scuze, stiu ca a mai pus cineva o intrebare de genu' asta

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Salut! Pai daca ai intrebat-o pe diriginta ta si va lasa sa va imbracati cum vreti,te-ai putea imbraca cu niste blugi mai largi cu un tricou pe care scrie ceva in engleza cu niste skateri, dar totusi ma gandesc ca daca este ultima zi de scoala ai vrea sa te imbraci cu ceva mai elegant: poti sa iti pui niste blugi negrii sau albastrii mai inchisi cu un tricou destul de subtire( pentru ca afara este foarte cald) de culoare roz sau alb pe care sa scrie ceva,si pe deasupra,daca ai poti sa iti pui un sacou din ala cum se poarta acum, mai negru si subtire la care sa iti intorci manecile pana la coate. Daca nu ai asa gen de sacou, ti-ai putea pune pur si simplu o camasa neagra care se gaseste la Bershka si nu costa mai mult de 50 lei pe care, tot asa, sa o intorci la maneci. Daca alegi acest stil trebuie neaparat sa iti pui niste tenesi negri, iar ca sa pari mai bogat te poti duce la leonardo unde se gasesc exact modelul de la converse dar numai ca nu la cateva milioane ci la 30-40 lei.Iti poti pune un lant de aur sau de argint.Nu iti pune nici o bratara! Daca alegi primul stil,mai rebel iti poti lasa parul in vat cum vrei tu dar daca il alegi pe al doilea iti poti face o creasta, dar nu exagerata cu putin gel. Sper ca ti-am fost de ajutor si, macar imi vei da o fundita. Sper sa apreciezi totusi cele 10 minute in care ti-am scris si imi vei acorda acea fundita.Am decat una.Plssstraight face

6 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

In costumwinking

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Pantaloni la dunga/stofa/ si o camasa dar fara papion sau cravata. Si ca sa arate bine sa nu o bagi in pantaloni. Si o pereche de tenisi, si ar fi perfect thumbs up.

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Pai...niste pantaloni negrii, o bluza alba cu camasa si papion(daca ai vreo amicalaughing ) si altfel, cu niste blugi si un tricou mov fara desene pe el(sau cu daca n-are multe)

| Alice1122 a răspuns:

Cu haine

| Danyelle a răspuns:

Buna! Daca vrei sa faci impresie buna imbraca-te si tu im pantaloni de stofa camasa cu maneci scurte si poate si o cravata big grin... daca vrei sa pari mai rebel, ia-ti o pereche de pantaloni 3/4 si un tricou pe care sa scrie mesaje haioase sau chiar obscene.big grin Parerea mea!winking Sper sa iti fiu de folos.