| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Sunt baiat si am 16 ani si as vrea sa ma vopsesc la par cu vopsea naturala. Dar daca ma vopsesc cu vopsea naturala mi se va intampla ceva la par peste cativa ani? Dau funda.
Vreau sa am parul ca in imaginea asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Poti incerca cu henna desi nu sunt sigura daca gasesti nuanta asta doar ca daca te faci cu henna, alta vopsea nu se va mai prinde o bucata buna de vreme, o sa ramai mereu cu accentele de la henna. eu am fost facuta roscata cu henna si m-am vopsit dupa 1 ani saten, si brunet, si blond acum si tot nu pot scapa de cateva reflexii roscate.

| pinky2505 a răspuns:

Buna! cu siguranta nu ti se va intamla nimic rau, probabil doar ti se va despica/arde putin parul, dar daca folosesti balbam totul va fi ok.
iti spun din proprie experienta.

| thelightsword2011 a răspuns:

Ba tu chiar ma faci sa rad ba radete si tu in cap decat sa iti faci parul ca o cobe cu parul ala care il are zici ca e fratele lui dracu