| george123332 a întrebat:

Salut, sunt baiat și vreau să-mi las părul lung până aproape de fund. Niște link-uri cu poze (cel cu cele mai multe link-uri are fundita)happy

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"să-mi las părul lung până aproape de fund. Niște link-uri..."

dacă ai avea fundul mai sus, așa (prima) ți-ar sta minunat

https://www.pinterest.com/pin/funny--371335931756773561/

| Mosotti a răspuns:

Nici nu ai nevoie de poze, il lasi sa creasca si apoi ti-l aranjezi cum doresti.
Multe fete il au lung fara sa fie prelucrat in anume fel.

| johnnny123 a răspuns:

Nu poți să găsești singur pe tot internetul ăsta niște poze cu bărbați cu părul lung?

| DovleacTurbat a răspuns:

Am unu la muncă, dar el ia și hormoni. Da' are un păr de se uită cu dușmănie femeile pe el.

| IceRope a răspuns:

Cred că ți s-ar potrivi ceva de genul "Iisus la a doua venire", ca în poza asta: https://preview.redd.it/......box8a1.jpg

| wahaha a răspuns:

Mi-e ca o sa imi iau ban daca trimit link-uri cu poze de genu sorry