| LollipopWithHeroin a întrebat:

Sunt cea din poza mea, pentru a nu va mai da detalii.Am fata ovala si fruntea lata si sunt blonda NATURALA.Ar trebui sa imi las bretonul lung impreuna cu restul parului? Sau sa il tin pe o parte? Eu nu as vrea pentru ca am o gramada de cosuri care nu dispar(sa nu spuneti ca e de la bretonul pe fata, ca il tin peste cap cand nu sunt in public)si nu imi place cum arata pielea mea din cauza lor.Inainte sa inceapa sa imi apara cosurile aveam bretonul lung.Imi place la nebunie cum imi sta cu el asa cum e acum, dar cand il prind peste cap, desi am cosuri, parca imi da un look mai copilaresc.Stiu ca pe unele fete de varsta mea le-ar deranja, dar mie imi place.Deci, ce sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

Si eu a trebuit sa iau aceeasi decizie...Eu am ramas la breton dupa sfatul prietenelor. Acum nu mai trebuie sa imi fac o groaza de nervi din cauza cosurilor. Te sfatuiesc sa ramai la breton.

4 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Par lung + breton = hot big grin (my opinion)

| Nastia a răspuns:

Ar trebui sa ti-l prinzi pe spate ca sa ai fata mai mare, mai lata. odata ce e libera fruntea va lcura in avantajul tau.nici mare, nici intr-o parte, bretonul nu te face sa arati prea bine.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Parerea mea, poti sa iti lasi bretonul lung si sa il tunzi intr. o parte si poti sa iti pui extensii de culoarea parului tautongue.

| hinaty♫ a răspuns:

Aceeasi problema am avuut si eu. si din propia experienta... prinde-l sus cu o clama si cosurile tratteaza-le cu o solutie de spalare pe fata. in 1 saptamana se vooor estooompa; p