| friti a întrebat:

SALUT toti celor de pe TPU am si eu o intrebare cum sa-mi comand de pe http://www.milanoo.com/ este un sait cu haine din Marea Britanie si vrau sa-mi comand niste haine pot sa-mi comand daca nu este saitu din Romania si daca DA o sa-mi vina mult transportu adica inloc de 100de euro 1000. Astept raspunsurile

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

depinde si de greutate afli cat costa drumul cand esti in cos de cumparaturi la Est. Time And Cost scrie jos in stanga si da trimit si in Romania. Funda?