| No10 a întrebat:

am 15 ani si am barba, si as vrea sa nu ma mai barbieresc asa des, ce parere au fetele despre baietii cu barba?

Răspuns Câştigător
| FataTimida a răspuns:

Am o parere buna si majoritatea cred ca o au. Dar o barba scurta si ingrijita. :*

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai barbă la ulă?

| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât barba e îngrijită cu siguranță nu o să le deranjeze pe fete.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Mie una nu-mi plac deloc, dar fiecare cu gustul ei.
O zi plăcută!

| Ruxandra15 a răspuns:

Depinde,majoritatea sunt atrase. Depinde acum daca e ca a unui scrib lunga de 5 m sau scurta.La marea majoritate a fetelor le place sa fie,, zgariate,, putin.

| bogdan1319 a răspuns:

Daca sti cu sa ti-o ingrijesti si sa o menti cat de cat scurta arata chiar bine

| elfics a răspuns:

O parere foarte buna!