Am 18 ani si, inca nu mi-a dat barba pe obraji. nici macar un pic, doar jos- laterale ( si acolo cateva spatii incomplete ) si ciocul. Am lasat-o sa creasca acum 2-3 luni si nu a fost deloc cum ma asteptam. inca de cand mi-a dat m-am luat si cu bigul si cu masina. Ce ar trebui sa fac sa am si eu o barba ca a lui jensen ackles de ex https://archiveofourown.org/works/6716935? Tin sa mentionez ca imi doresc asta de ceva timp si am ramas in pana de idei. Help, funda?
Pentru a răspunde la o întrebare trebuie să ai cont pe TPU.ro
Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi şi nu mai mult de 10 în total. Pentru a retrimite email-ul de confirmare click aici
Utilizatorul care a pus această întrebare te ignoră. Nu poţi să mai interacţionezi.
Utilizatorul care a pus această întrebare este în lista ta de utilizatori ignoraţi. Nu poţi să mai interacţionezi.
Utilizatorii avertizaţi nu pot posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi.
Unii adolescenti nu cresc atat de repede si nu se maturizeaza atat de repede fata de cum cresc altii, totul tine de mostenirea genetica d ela aprinti.
Eu spun sa te bucuri de fata de copil cat mai mult, ca o s ate saturi de barbierit si par pe fata, toata viata!
Din pacate, chiar nu poti face nimic in acest moment. Barba ta creste hormonal si creste odata cu tine, incet-incetisor. pana la 30 de nai, probabil ca va fi completa, dar pana atunci, barbeireste-te sa nu stai cu cateva fire pe fata si traieste-ti viata, focusandu-te pe ceea ce ai deja, nu facand o obsesie din ceea ce nu poti avea.
Doreşti să urmăreşti această întrebare? Vei primi răspunsurile pe email.
Adaugă întrebarea la favorite
Doreşti să adaugi această întrebare la favorite?
Ce notă dai întrebării?
Înainte de a posta răspunsul, te rugăm să te asiguri că acesta nu încalcă regulamentul.
Nu ai introdus un răspuns!
Nu ai scris un răspuns pentru această întrebare, aşa că nu avem conţinut pe care să-l publicăm
Răspunsul este publicat...
Te rugăm să aştepţi ca răspunsul tău să fie trimis spre publicare.
Atenţie!
Succes!
Atenţie!
În răspunsul pe care vrei să îl postezi au fost găsite greşeli de scriere. Ele au fost corectate automat şi le poţi vedea marcate mai jos
Atenţie!
Eşti pe cale să postezi un mesaj care poate încuraja pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe internet. Legea nr. 8 din 1996, privind dreptul de autor şi drepturile conexe, a fost modificată semnificativ prin Legea nr. 285 din 2004, prin OUG nr. 123 din 2005, precum şi prin Legea nr. 329 din 2006, iar tu ai putea să te afli în situaţia de a le încălca acum.
În ipoteza unei acţiuni pe cale legală, TPU.ro este obligat să furnizeze IP-ul tău (3.133.130.105) şi restul datelor de identificare şi informaţiilor despre tine.
Atenţie!
Nu poţi posta acest răspuns pentru că linkul pe care l-ai inclus este suspicios, iar pe TPU pirateria nu este încurajată.
Te rugăm să nu faci referire la site-uri aflate în ilegalitate şi să nu postezi linkuri spre materiale postate pe internet fără respectarea drepturilor de autor (programe, jocuri, filme sau muzică piratată)
Nu poţi posta aceast răspuns la întrebarea aleasă!
Răspunsurile ce conţin cuvinte de genul pot fi postate doar la întrebări din categoria Dragoste şi Sex
Raportează răspunsul
Trebuie să fii logat ca să votezi
Pentru a evalua un răspuns trebuie să ai cont pe TPU.ro