| naty_4590 a întrebat:

am gasit doua pisicute mici de 2 luni.Erau abandonate. Daca vrea cineva sa imi spuna sau daca cunoasteti pe cineva cine doreste o sa ii trimit si nr de telefon esential
MULTUMESC MULT

2 răspunsuri:
| R1pstar a răspuns:

Daca situ sa manance singure continua si eu am gasit la mine la scoala cand ploua o punga albastra cu niste pui de pisica care aveau vreo 10 zile erau foarte mici stiam can o sa mai supravietuiasca a da si ma uitat erau 4 le-am loat acasa nici n-am resuit sa le fac sa manance trebuia sa le tin pe burta si sa le dau sa manance cu pipeta dar le-am loat acasa le-am dat caldura si toate si tot or murit finda erau prea mici si am mai gasit cateva am psu mai demult intrebare pe TPU da nu stiu dc mi so sters am gasit mai maricel cam 3 luni si am gasit la cineva sa le ia deci continu si ieu am o pisica ca o fatat o mata la mine an spatele casi

| naty_4590 explică (pentru R1pstar):

Ms pentru sfat am gasit de mult pe cineva dar una din ele a murit dar cealalta este bine si frumoasa ba chiar a facut si pui.