| candydream a întrebat:

Am multe fundite de par(nu sunt foarte mari dar nici foarte mici) insa nu mai stiu cum sa le pun, aveti ceva idei? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Dieanuka a răspuns:

Pai nu trebuie sa le pui neaparat in par... daca la scoala porti camasa poti sa iti inchei camasa pana in gat si sub bara ca un papion poti sa atasezi o fundita sau la sacou sau la un hanorac poti sa atasezi o fundita de ele...

1 răspuns:
| AnaMaria1612 a răspuns:

Pai daca ai breton ai putea sa pui o fundita sau sa-l prinzi intr-o parte, daca iti faci o codita poti sa iti prinzi fundita de elastic...sunt multe feluri in care le poti purta! Fii inventiva! :*