| ciprian2001 a întrebat:

Am o frizura gen scolarelu cuminte.am ochi caprui si par saten, cumintel cum am mai spus.as vrea sa-mi schimb look-ul dar sa nu deranjeze prof tinand cont ca am trecut in a sasea...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CocoM a răspuns:

Poti incerca look-ul lui Paul Wesley.

| Dragossmecher13 a răspuns:

Pai incearca sa iesi in evidenta cu ceva.
Banuiesc ca voi aveti uniforma la scoala.
Dar poti incerca sa iti faci creasta in cap(am observat ca asta da bine).Eu personal am fruntea ceva mai lata si nu imi sta bine cu creasta.Am incercat sa imi las parul ceva mai lung si mi-am cumparat o sapca dinaia cu cozorocul drept.P.S daca incerci look-ul cu sapca ai grija sa ti alegi una cu mare atentie! Sa nu iti cumperi una cu mult sclipici sau foarte stralucitoare ca o sa te creada lumea cocalar.
Sper ca te-am ajutat