| Geo_6329 a întrebat:

tare dificila pentru mine.ca am cautat de mi-a venit rau pe net si nu am gasit.incerc sa aflu de vreo ora, doua. saloane din Constanta care au in serviciile lor tratamente Therma-Frio-Shock.sunt tratamente de slabire rapida din prima sedinta.as dori sa gasesc un salon. daca ma poate ajuta cineva.MS.

1 răspuns:
| Esmesimy a răspuns:

Geo in loc sa te duci la salon ai putea sa iti cumperi tu produse profesionale pentru tratamentul parului.Eu am folosit kerastase, wella si au fost foarte bune. Avand in vedere ca o sedinta de tratament la salon costa 80 Ron, e mult mai convenabil sa iti procuri propiul tratament profesional si sa il folosesti in fiecare zi la tine acasa. ro.strawberrynet.com un site foarte bun cu produse profesionale happy