| HöchsmannAlecs1998 a întrebat:

Salut TPU,am o problema, am o pereche de blugi negri (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/......n.jpg,acei blugi) si pe parcurs au inceput sa-mi apara niste pete/dungi de la meterial albe, din culoare neagra imi e frica ca devin grii sau chiar albi.Cum pot indeparta petele acelea? Ps: Banuiesc ca este de la spalat iar acestia sau decolorat... Funda happy

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Nu merge linkul. Ii poti vopsi sau sa ii speli cu perwoll. Insa tot nu vor fi ca noi. Acele pete sunt cum i-ai tot purtat si s-au mai uzat.