| XatomisX a întrebat:

am parul mai maircel cam de 4-5 centimetrii si vreau sa-l fac sa arata cam ca asta http://4.bp.blogspot.com/......BEfron.jpg ar trebui sa mai mai tund sau il las sa creasca voi ce ziceti ca eu nu stiu :(( adica sa mai tai din perciuni sau nu mersi anticipat :D

2 răspunsuri:
| XatomisX explică:

Pai n-are rost e normal adica are 4 cm cred ca trbe sa mai creasca big grin

| nowgone a răspuns:

E greu de spus...ar trebui sa pui o poza cu tine ca sa vedem mai bine ca asa...
Dar totusi cred ca ar trebui sa il mai lasi sa creascahappy