| brigifolk a întrebat:

Am parul ondulat si foarte infoiat si vreau sa il fac carliontat exista o metoda sa imi fac parul carliontat si daca nu este o metoda ceva care sa mi-l fac dar sa ma tina cam macar cateva zile sau o zi fara fixativ si fara permanent clar? msmsmsmsmsm:*:*:*:*:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Fa-ti baie pe timp de zi si dupa ce ti-ai facut baie da-te cu spuma si aranjeaza-l cu degetul sa stea carliontat.Sa nu-l usuci cu fheonul, sa-l lasi sa se usuce singur.Am mai multe prietene care asa fac si este foarte frumos.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| NellAa a răspuns:

Da'l cu mus!