| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut, TPU!
Am primit un catalog Avon si am vazut niste parfumuri : Today Tomorrow Always, Avon Signature, Just Play, Perceive, Avon Exploration, My Vibe.
Care persista cel mai mult si miroase cel mai bine.
Astept, pareri. Ofer, funda!

Răspuns Câştigător
| Chocobunny a răspuns:

Eu sunt reprezentant si recomand Today tomorrow always, este cam cel mai bun atat pentru femei cat si pentru barbati.Vezi ca in campania 3 se va lansa un nou parfum Today tomorrow always pentru el si este mult mai frumos decat cel actual.
Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie mi a placut mult Perceive

| Broadband a răspuns:

Frate mi-am luat set avon exploration si miroase super bine, tine pana a doua zi, eu sunt multumit 64 lei tot setul apa de toaleta, deodorant si gel de dus,
inca unul care miroase tare e Full speed dar la ala nu primesti deodorant si antiperspirant de dai sub brat. celelalte enumerate de tine nu le-am testat sa vad. Blue iar e tare, dar avon exploration iti spun sigur nu vei regreta, super fain miroase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Percive.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Today Tomorrow Always, Avon Exploration
Astea doua is cele mai tari recomandate

| Denisuca21 a răspuns:

Today persista si Perceive dar sa stii ca mai depinde si de ph-ul pielii fiecarei fete! Adica pe mine poate sa persiste Today-ul iar pe tine, nu, sau invers!

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Eu iti recomand "Today Tomorrow Always"

| ande06cata a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de parfumurile Avon, nu sunt in cunostinta de cauza, dar iti pot recomanda parfumurile Oriflame sunt chiar foarte bune si unele au si crema de corp cu acelasi parfum. Preferatul meu e Volare Magnolia, miroase foarte bine si persista intreaga zi! Iar pentru barbati preferatul e Giordani Gold, miroase super bine si persista chiar mult timp si dupa mine e chiar un parfum irezistibil!;) detalii: http://andreea06oriflame.wordpress.com/