| senshii a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor, astazi mi-am luat niste pantaloni in carouri cam ca astia http://media.laredoute.fr/......c4_400.jpg Numa ca alta culoare si nu stiu cu ce sa-i asortez

2 răspunsuri:
| EaNuStieTot a răspuns:

Pai eu tias recomanda :
un top simplu cu o fundita sau cu ceva dr foarte simplu si elegat si si un sacou elegant si o pereche de pantofi cu toc inalt bej sau negru sau care sa mearga cu pantaloni
o zi bunna sper ca te-am ajutatwinking

| pink10 a răspuns:

Daca vrei ceva "fashion" alege un maieu simplu alb si niste pantofi cu toc happy Daca vrei ceva elegant, alege o camasa alba, neagra sau gri si pantofi cu tocwinking La ambele adauga si un mic accesoriu happy Fie el un lant sau o bratara happy