| Florin7255 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, as vrea sa imi indepartez parul de pe picioare, sunt baiat, am 15 ani si am parul foarte des. As vrea si eu cele mai bune sugestii despre diferite creme, care ar fi mai buna si sa nu lase eu stiu ce puncte rosii sau fire neindepartate si ce pot aplica pe picior dupa ce ma fac cu crema sa nu ma irit. big grin Chiar daca ati vazut deja raspuns cu crema pe care vrei sa mi-o recomandati mai puneti-o odata sa fac un sondaj. Multumesc mult celor care ma vor ajuta si abia astept sa dau o funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Amyyyyyyy a răspuns:

Buna! Pai inteleg ca tu vrei sa te faci cu o crema depilatoare da sunt foqarte bune numai ca ele doar dilueaza firul de par si apoi vei folosi un fel de "grebla" sau big si ti`l indepartezi.Dar daca nu vrei cu bigul adica sa te razi...e cam nasol ca va trebui sa te faci cu crema depilatoare o data la 2 sapt.Si dupa parerea mea...e cam ciudat sa te epilezi tu fiind si baiat.E ok pe piept pe piet e scarbos ca un baiat sa aiba ditamaiii peruca dar pe picioare.Nu ar fi mai bine sa ti`l decolorezi?laughing[crema elmiplant 9 lei]

9 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Eu zic sa te epilezi cu ceara calda pentru ce este foarte buna, deci ati recomand sa te duci la un salon sa te faca pentru ca singur nu poti.Si dupa depilat poti sa te dai cu balsam(dupa epilat)de la ELMIPLANT, contine aloe vera si iaurt.Succes

| adutzadragutza a răspuns:

Poi cu crema Elmiplant, inlatura parul nedorit, o gasesti la farmacie sau la magazin, pentru ea daca ai piele sensibila cere de musetel si daca tot te iriti cumpara servetele pentru dupa epilatwinking ps : baietii arata mai masculin cu parhee hee

| aneta a răspuns:

Cea mai buna este ceara, desi daca o folosesti va trebui sa induri putina durere, dar merita.Si ca sa nu ti se irite pielea, da-re dupa epilare cu ulei de maslinehappy

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Eu îţi recomand Veet e foarte bună crema. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce esti gay? numa` masculii tip fetita se epileaza pa` picioare ba ce dracu laughing

| foca_3903 a răspuns:

Norocosule... la 15 ani iti faci deja probleme din astea?

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

De galbenele eu am una care se numeste Melkfett

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Crema de galbenele cea mai buna parerea mea eu am melkfett

| TraXe a răspuns:

Cel mai bine sa incepi sa in tunzi... o masina de tuns o foarfeca...si dupa poti incerca cu un bigg
Baflta!