| Gbss a întrebat:

Am si eu nevoie urgenta de fetele de aici. Vreau sa ma vopsesc si nu stiu care vopsea e mai buna si dureaza mai mult. Sugestii? big grin

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Incearca L'oreal CASTING CREME GLOSS, e ceva mai scumpa decat o vopsea obisnuita, insa e calitativa si nu trebuie sa stai cu ea foarte mult timp, in 20 minute isi face treaba. Plus ca ai o gama variata de culori. O alternativa ceva mai ieftina sunt vopselele de la Syoss, care si ele-si fac treaba destul de bine. Succes happy

| Gbss explică (pentru AllinaDaniella):

La asta ma gandeam si eu. Am mai auzit de L'oreal ca e bun si nu neaparat scump ca nu stau in loc de bani. Vreau ceva care sa reziste si sa se vada frumos, cat de cat.
Multumesc frumos, cred ca ma voi axa pe aceasta vopsea.

| thegeaba a răspuns:

Culoarea naturala a parlui e mai buna si dureaza mai mult.

| AlyAlynutza21 a răspuns:

Pai depinde unde te vopsesti depinde de cine sti vopsita alege o culoare care sa iti scoata ochii, buzele sau ceva in evidenta. garnier tine mai mult eu m-am vopsit acum 7-8 saptamani cu garnier, blond, si acum arat ca proaspat vopsita :* sper ca te-am ajutat fundita :*?