| costy0110 a întrebat:

am si eu o intrebare. Cine stie un site de incredere de unde imi pot cumpara o pereche de adidasi nike air max? Rog seriozitate. Va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Moonset a răspuns:

Buna!

Uite aici un site de incredere cu airmaxuri originale - http://www.nikeairmax90.ro/.

| AleLiana a răspuns:

Incearca aici.Au si pagina web.De aici mi-am comandat eu si nike air max si converse.Sunt foarte buni, si de incredere.Si la un pret foarte bun.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la Hervis, Adidas, Nike, Zara etc pentru ca acol poti proba pe loc incaltamintea, pe net pot sa te tapuiestiwinking la marime ma refer happy eu am patit-o, bft!