| crisilove44 a întrebat:

am si eu o intrebare.Cum pot face rost de bani ca sa imi cumpar niste farduri de de oriflame si avon?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cere de la părinţi, bunici şi alte cunoştinţe, aşteaptă să primeşti alocaţia sau fă economii.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce avon sau oriflame straight face. Mi se par cele mai putin pigmentate farduri. Pana si flormar, farmasi si care mai au farduri sunt mai pigmentate. Iti recomand Inglot sau Seventeen iar daca nu esti chiar fan culoare gasesti des la oferta in Auchan farduri gri, albastre, mov la 4 lei. Cate despre bani, eu din banii de pachet imi luam sau inventam fonduri de scoala, clasa.

| Sweety27 a răspuns:

Daca ai peste 16 ani poti sa-ti iei un job sezonier.

| Avon053 a răspuns:

Pai poti sa te faci reprezentant avon si ai de la 15-40 reducere+cadouri din partea avon+cadou din partea mea+discount(in bani) te tenteaza. Daca da suna-ma chiar astazi la 0735856209 pentru inscriere si iti voi trimite tot ce este necesar.

| BubblesWorld a răspuns:

Ai putea sa faci cateva economii daca primesti bani pentru pachetul de la scoala sau ai putea sa iti ajuti parintii la diferite treburi casnice in schimbul unor sume mici de bani.

| orientalmed a răspuns:

Asa cum s-a scris mai jos, iti iei un job..Sau varianta care o recomand cel mai mult...devii reprezentanta epntru brandurile respective: de genul te inscrii aici: http://ReprezentantFarmasi.ro si iti dezvolti propria afacere in domeniu si evident o sa ai produse de nu o sa crezi.
Compania recomandata este foarte apreciata pentru posibilitatile financiare pe care le ofera.
Spor

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

Buna,
Singurul mod in care poti face rost de banuti pentru produsele pe care ti le doresti este sa devii chiar tu reprezentant. In primul rand ai reducere la produsele pe care ti le doresti, iar in al doilea rand cu banutii din comision iti poti achita diferenta ramasa. Oriflame iti ofera cel mai mare comision de pe piata(23%-40%), multe cadouri la inscriere si un cadou din partea mea(poate fi chiar produsul pe care ti-l doresti) daca te inscrii pe site-ul http://www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro/p/formular-de-inscriere.html.
Nu ai nimic de pierdut, nu investesti niciun ban.La inscriere(care este gratuita) vei primi toate materialele de care ai nevoie pentru a porni pe acest drum, si vei beneficia de spijinul unui coordonator care te va indruma spre ceea ce este cel mai bine pentru tine.
Daca ai nelamuriri nu ezita sa ma contactezi pe site.
Te pup.