| anonimul0724 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.
Mi-am dat cu masina de tuns in cap pe fata, mi-am luat perciunii si mustata, tin sa precizez ca n-am dat chiar pe toata fata.
Intrebarea este masina de tuns e totuna cu bicul adica iti indeseste parul etc?
Dau funda

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Te-ai gândit mult pana sa folosești mașina? laughing
De ce nu ai folosit lama normala?
N-o sa obții rezultate.

| anonimul0724 explică (pentru Catrice):

Mie mi-a luat mustata si perciunii destul de ok, dar eu intreb ca indeseste la fel ca bic ul?

| Catrice a răspuns (pentru anonimul0724):

Ma, dacă te razi în cap, după aceea ai mai mult par? La asta m-am referit.

| anonimul0724 explică (pentru Catrice):

Nici nu vreau sa se indeseasca d aia am si dat cu masina de tuns