| xbastanu a întrebat:

As vrea sa îmi vopsesc parul blond deschis cu un nuantator care se duce după câteva spalari. Care ar fi cel mai bun nuantator care sa coloreze destul de bine parul?
De unde as putea să-l cumpăr?
Cel mai bun răspuns primește FUNDA

3 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Niciun nuantator nu iti va deschide parul atat de mult, incat sa fii blonda deschis (doar daca nu esti deja blonda destul de deschis). Nuantatoarele se folosesc doar pentru a accentua culoarea pe care o ai deja

| thisgirl a răspuns:

Cauta in supermarketuri sau in magazinele de chimicale. Eu urasc nuantatoarele si de aia nu iti recomand unul. Mai bine te vopsesti cu vopsea

| darkstyles20 a răspuns:

Eu zic sa nu folosesti nuantator, pentru ca dupa aprox 1-2 luni devine alb