| adrianalbota1 a întrebat:

Salut TPU!
As vrea sa stiu cum as putea scapa de acea zona putin mov albastruie de sub ochi (nu stiu daca se pot numi cearcane), fiind barbat. De asemenea as vrea sa am un ten al fetei cat mai fin posibil. Cine a folosit creme de genul care au si dat un efect extraordinar, as vrea sa imi spuna si mie cum se numesc aceste creme. Pretul nu conteaza. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Incearcă crema de ochi de la bioderma sensibio eyes.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Sunt cearcăne, ce culoare ai vrea sa aibă când aia e culoarea venelor prin piele.
Poate ai nevoie de o crema hidratanta, poate una antiage cine știe...