| MrTazXz a întrebat:

As vrea sa stiu cum se imbrac baieti rebeli si se comporta (par, haine, caracter etc.)pentru ca mi s-a spus ca mi s-ar potrivi big grin si am si o intrebare pentru fete:cum le-ar placea sa fie imbracat un baiat(par si haine) si comportament desigurhappy

Răspuns Câştigător
| wyla a răspuns:

Pai uite mie mi-ar placea un baiat cu parul negru, sa fie rebel iar comportamentul grijuliu, atent, iubitor hainele as vrea sa fie cum e moda acum iti convine ce crezi? funda?

5 răspunsuri:
| 21ndstillachild a răspuns:

Ti s ar potrivi sa fii rebel? ce idiotenie)>>>

Răspuns utilizator avertizat
| MrTazXz explică:

La ce te referi?

| MrTazXz explică:

Da drguț :X se poate sa-mi dai si id-ul de mess al tau? blushing.