| FlowerRoseRose a întrebat:

Ati putea sa-mi dati si mie ultimele ponturi in moda?
FUNDA pentru cele mai folositoare!

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce anume vrei sa aflii? Nu inteleg la ce te referi prin "ponturi in moda".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa porti ceva confortabil.De asemenea, imbraca-te in conformitate cu trupul tau. In privinta hainelor, opteaza intotdeauna pentru articole vestimentare ce iti ascund defectele si care iti pun in evidenta partile bune.Un machiaj potrivit reprezinta un element esential al unei imagini bune. In timpul zilei alege un aspect mai natural si evita culorile de genul albastru deschis sau verde deschis atunci cand aplici fardul.eva ce este evident, insa unele tinere uita, este de a nu purta adidasi cu o rochie nepotrivita.

Data viitoare cand te imbraci, stai si gandeste-te putin mai mult inainte de a baga mana in sifonier si de a te imbraca cu ce iti pica in mana.

Nu uita. Atitudinea, increderea si un zambet pot face minuni.

| FlowerRoseRose explică (pentru MishalufLv):

Mersi, dar mai astept raspunsuri si de la altii.Vom vedea noi

| MishalufLv a răspuns (pentru FlowerRoseRose):

Ok happy

| FlowerRoseRose explică:

Mersi TPU!