| LoveMusic14 a întrebat:

Aveți idee cum poți obține privire Angelinei Jolie. Vorba vine, adica asa e privirea ei, formatul ochilor. Dar ma refer la acea privire inteligenta dar in același timp seducătoare. Cum poți sa obti asa ceva sau macar sa te apropii de asta? Ofer funda si vot!

3 răspunsuri:
| atlasscolar a răspuns:

Ai putea sa te uiti la tutoriale despre machiajul acesteia si sa incerci sa te apropii fizic putin cu ea. Fi cat mai naturala si simte-te bine in pielea ta. Pupici!
Funda?

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Salut!
Dupa ce iti cureti hidratezi pudrezi tenul aplica fard iluminator pe sub ochii si pe arcada.
Contureaza-ti ochii cu eyeliner negru si aplica fard maro roz aztec si verde smarald.
Foloseste rimel tot negru.
Poti intra si aici
Http//:m.eva.ro/article/view/? id:32767.
Sper ca te-am ajutat! Pa!

| sweetynice29 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!