| Thorpedo a întrebat:

ce imi recomandati la aranjarea frezei care sa nu aiba efctul de par umed, fire lipite ca la gel pentru freza asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| tuGatita a răspuns:

Pe parul umed te dai cu spuma, iti aranjezi parul in modul dorit uscand-ul in acelasi timp cu uscatorul. Cand e uscat (si chiar va avea aspect de uscat) dai cu fixativ, putin, ca sa tina mai mult. Merg cu iubitul la salon de 2 ori pe luna si ala de acolo asa face, iar parul tine asa pana seara. Bafta!