| Sheili a întrebat:

Ce pot minca sau face ca sa mai pun niste kg pe mine, deoarece sunt slabuta si inca o intrebare cum imi pot ingrasa pieptul sunt slaba si mi se vad putin oasele la piept nu e chiar infiorator e doar asa putin se vad asa ca ajutor va rog promit fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| madu1295 a răspuns:

Incearca sa mananci mai multa paine. Seara mancarurile usoare, le poti inlocui cu paste, poti manaca de mai multe ori pe zi, nu excesiv, dupa o sa ti se faca rau. Altceva nu stiu, lactate multe, cu toate ca multi zic ca te ajuta la slabit, de fapt ele ingrasa. Tot ce pot sa-ti mai zic e, succes! happy

| sabin89 a răspuns:

Bine zic verii mai sus. Nu exista o reteta anume, un meniu miraculos. De multe ori un motiv poate fi chiar stresul, preocuparea excesiva pentru problema respectiva: oare de ce nu ma mai ingras? oare m-am mai ingrasat un pic, ori nu? Trebuie sa fi cat mai indiferent/a. Ai vazut si samanta aia cand o pui in pamant, nu o dezgropi din doua in doua ore sa vezi daca a mai crescut. O lasi acolo si iti vezi de treaba. Asa si tu. Ocupa-te de alte lucruri. Fa ce-ti place, mananca ca-ti place si natura are ea singura grija de rest. Sfatul cu un sport mi se pare bun.

| garetbora a răspuns:

Yescs laughing