| RoxYuuKikyo a întrebat:

Cine stie ce se mai poarta vara? fundita

Răspuns Câştigător
| biank_2628 a răspuns:

In vara asta se poarta rochiile inflorate si tricourile cu inimi si animalprint.

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Se poarta haine, mai multe, mai putine, colorate, uni... doamne ce probleme mai ai si tu!

| rolfenstein a răspuns:

Se poarta haine.

| JustMeAndy a răspuns:

Pai in primul rand rochii cu imprimeuri florale,si pantaloni scurti, fuste si tricouri cu imprimeuri florale,pantaloni scurti tip cargo, se poarta si salopetele cu imprimeuri florale, se mai poarta si tricouri pe care scrie I love..., veste din blugi sau denim, tricouri, genti cu animalprint. Sper ca te-am ajutat succes in a gasi hainele care sa-ti placa!

| 00Didi00 a răspuns:

Buna! Eu stiu! Se poarta blugi scurti si tricouri sau meieuri pana la buric sau lungi si in picioare bascheti.Te-as sfatui sa te imbraci asa, deoarece este la moda si baietilor le place! Ti-o spun din propria experienta.Te pup si poate imi dai funda!