| bogdanbymiyne a întrebat:

Cu ce ar trebuie sa imi iau mustata la 13 ani e putin cam mare...cu bigu` sau crema epilatoare? sau altceva. Funda

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Pai da, cu bigul...ai nevoie de spuma, sa nu te iriti, si cam atat...winking

| rousz a răspuns:

Buna! Daca ai 13 ani nu stiu cred ca nu prea e bine cu bigul esti cam micut si dupa la 18 -19 ani vei arata ca popa happy mai bine cu cremawinking

| Lia09 a răspuns:

Ia-ti niste benzi cu ceara pentru epilarea faciala (nu-s scumpe). Esti cam micut si daca incepi de pe acum cu rasul, o sa-ti fie cam greu!

| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Cu un aparat de ras, de unica folosinta eu zic ca e suficient pentru tine. Folosesti spuma si apoi putin after-shave sa nu se irite.

| yasmin123 a răspuns:

Cu ceara ^_^ e cel mai bine