| Taniusha_6138 a întrebat:

cu ce as putea combina mai bine o rochie neagra scurta si sexy? Ce culoare de pantofi si gentuta mi s-ar potrivi mai bine?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Gentuța ar trebui să fie de aceeași culoare cu pantofii.
Încearcă un roșu aprins, sau o nuanță de cappuccino.
Baftă!

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Cam orice culoare se potriveste cu negru,doar fii atenta sa alegi pantofii si gentuta-plic de aceeasi culoare, pentru ca altfel risti sa arati a curcubeu.
De ex pot fi de culoare rosie, pot fi argintii etc.

Răspuns utilizator avertizat
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cum o zis si multi alti comentatori de pe aici, cam orice merge cu negrul DAR ai grija, niciodata nu combina cu nuante gen Capuccino, gri, maro sau altele asemenea. Negru trebuie combinat ori numai cu negru ori cu o alta culoare, dar despre orice combinatie de culori ar fi vorba, nu neaparat intre negru si alta culoare, ci in general, niciodata mai mult de 2 culori, pentru ca nu arata bine fusta rosie, camasa galbena si pantofi sau geanta neagra verde sau ce-o fi. Negrul intotdeauna merge cu nuante curate si cat se poate de aprinse gen Gabel (Niciodata mustariu ) Rosu ( niciodata mov ) Verde sau vernil (niciodata verde inchis ) alb (niciodata cafeniu ) pe scurt culori in stare pura, neamestecate cu nimic.

| Loresweetty a răspuns:

Buna! eu zic sa nu iti iei pantofi si geanta de aceeasi culoare este out, gata nu ma e la moda e plictisitorbig grin.pantofi negri si o gentutza aurie.aceeasi combinatie o poti face cu argintiu sau rosu.happy

| Lovley a răspuns:

Buna. iti recomand sa incerci niste pantofi rosii si o geanta gen plic.Succes!