| PuținConteazăNumele a întrebat:

Cum imi pot face parul asa : http://img.plici.ro/image/eo6 ce fel de gel, fixativ etc trebuie sa folosesc. Ar fi bun si un video, ceva. Ofer fund multunesc anticipat

4 răspunsuri:
| BlackArt333 a răspuns:

Mergi la coafor! Se ocupa ei de tot!winking

| PuținConteazăNumele explică (pentru BlackArt333):

Eu stau la tara Nu pot sa merg in fiecare zi la coafor de aceea vreau sa mi-l fac singur :3

| BlackArt333 a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

OMG! Pai incearca sa iti iei un gel de par addidas sau ceva! Eu stiu copii care au parul asa... in fiecare zi. O.o Nu stiu cum il fac! Dar as putea sa intreb daca vrei...

| PuținConteazăNumele explică (pentru BlackArt333):

happy chiar te rog sa ii intrebi daca poti big grin