| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa imi stea parul ridicat? Adica NU STA DELOC! Trebuie sa il ciufulesc mereu ca sa imi stea cum vreau eu. Si dupa ce il ciufulesc imi sta ridicat dar sunt unele fire care se incalcesc si cand bag mana in par mi se blocheaza mana. Cum pot sa il fac sa stea cat mai natural? Ca aia de pe net care baga mana de 2 ori in par si il modeleaza cum vor ei. Va multumesc!

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Folosește fixativ sau spuma de par.

| untu a răspuns:

Incercati sa fixate parul cu un spray-fixative!

| GreenVoid a răspuns:

Il ciufulesti cu gel si dupa il fixezi cu fixativ.N are cum sa nu stea da l dracu de parlaughingSau poate e prea lung si nu rezista ridicat. Tunde l mai scurt.

| Juviia a răspuns:

Exista anumite tratamente, spray-uri etc.

| 35ht35h a răspuns (pentru Juviia):

Am incercat... nu merge

| Juviia a răspuns (pentru 35ht35h):

Atunci cu gel

| dulgherunicu a răspuns:

Baga doua degete in priza