| mirela15 a întrebat:

Cum pot sa imi curat tenul dimineata fara creme sau ceva de cumparat... Cine imi spune. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Gasesti aici multe retete http://www.medlist.ro/stiri/produse-cosmetice-preparate-in-casa.html, si eu am incercat cateva sunt foarte bune.

1 răspuns:
| crissu_8850 a răspuns:

Poti sa incerci cu un sapun (banuiesc ca asta il ai nu intra la categoria " ceva de cumparat") cu care te dai pe toata fata cu grija sa nu-ti intre in ochi si clatesti bine te tot cu apa ca sa nu ai sentimentul ca te strange fata dupa aceea. Totusi ar fi bine sa fie un sapun pentru piele sensibila si fara coloranti happy