| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de falci? Am 14 ani si am facut falci de la un timp mananc foarte mult sunt gras la fata si slab la corp. Acum cateva saptamanii am intrat intr-o farmacie si doi baieti isi faceau semne intre ei si se uitau la mine si radeau si m-am simtit foarte prost nu mai suport imi sta foarte urat cu falci. Funda

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu mai mănânci șaorma, pizza, prăjeli. Mănânci mai sănătos sau sănătos. Mâncare gătită bazată pe legume, sucuri naturale. De asemenea, du-te cu părinții la un medic nutriționist.