| Sakhni_Eduard_1998 a întrebat:

Cum pot scapa de urmele din zonele unde am avut cosuri, ma rog, sunt un fel de pete mai inchise la culoare si in alte zone unde au fost sunt alte zone albe.Deci cum scap de ele?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca crema de galbenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se poate prin :
TRATAMENT CU LASER
Dacă semnele lăsate de acnee sunt adânci şi chiar au devenit pentru tine un complex, poţi încerca un tratament cu laser care diminuează considerabil cicatricile şi ajută la reînnoirea celulelor pielii.
SAU
Prin MICRODERMOABRAZIUNE
Este o procedură medicală care elimină primul strat al pielii. Atenţie, acest tratament se face numai cu ajutorul unui dermatolog de încredere! Este o procedură care te ajută să scapi de semnele lăsate de acnee, dar şi de coşuri sau riduri.
Te pup!

| SinCaraMistico a răspuns:

Na-i cum sunt cicatrici asa o sa-ti ramana ori ceai face nu merge

| Sakhni_Eduard_1998 explică (pentru SinCaraMistico):

Am zis ca sunt pete nu cicatrici de alea gen gaurile din piele.

| AdyTM a răspuns:

Cred ca ar fi bun ulei de masline. Si cu timpu iti trec sigur.