| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi fac parul exact asa?
http://www.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0&biw=1259&bih=641

6 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Te duci la coafor cu poza sau alta asemanatoare sa te tunda si sa te coafeze asa, iar suvita aceea cred ca este falsa, adica pusa ca nu cred ca la varsta aceea s-ar vopsi sau decolora cineva sa-si strice parul.

| beatrice_2339 a răspuns:

Buna:*!`
este foarte simplu! Te tunzi bob ...iti faci o carare intr-o parte, iti intorci bretonul in ambele parti si daca ai parul castaniu\brunet(ca al actritei din imagine) iti decolorezi suvitele din fata cu nuantator!
Este o alegere extrem de buna`!
Sper sa iti iasalove struck!
Fundita?hee hee

| juicymoistureXD a răspuns:

Du-te la salon thinking

| Away a răspuns:

Du-te la frizer cu poza, cum vrei sa te tunziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu te duci tu la frizer, nu-i mai simplu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il tapezi sa aiba volum si il ondulezi putin la capete cu placa. Suvita aia blonda, poti sa ti`o faci la coafor. Poti sa tragi poza la imprimanta, te duci la ele si te fac cum vrei tu :*.