| OnIX98 a întrebat:

cum trebuie sa ma tund ca sa pot sa imi fac parul asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres Mie imi sta parul dar nu stiu cum anme sa ma tund. FUNDA :D

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Nu e o tunsoare anume, trebuie doar să ai părul puţin mare. Adică să îţi ajungă măcar până la jumătatea urechilor şi să ai bretonul cât de cât lung.
După ce ieşi de la duş, îţi ştergi părul cu prosopul, dar stai cu capul în jos, şi apoi mai dai de câteva ori cu mâna prin el. Nu-l mai piepteni cât e ud. Apoi îi dai cu fixativ, îl ridici, ştii tu.