| mariamt a întrebat:

big grin Sunt pe clasa a 8-a si nu stiu cum as putea sa ma imbrac la petrecerea de Halloween la scoala.Ati avea ceva propuneri? Va intreb atat de devreme pentru ca deja majoritatea colegelor mele stiu cum o sa se imbrace.Clasa mea organizeaza petrecerea, asa ca nici nu as vrea sa trec neobservata.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| unuplusnoua a răspuns:

Cat mai natural happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracă-te în Dumnezăiţă.

Răspuns utilizator avertizat
| rebecutzaa a răspuns:

Imbraca-te in vrajitoare eu am incercat.cumpara-ti un ruj negru sa mov, da-te cu mult rimel si cumpara-ti si o alunita falsa.cumpara-ti o matura cu coada lunga iar rochia de vrajitoare o poti cumpara sau confectiona tu alegi si niste balerini. sper ca te-am ajutat. funda?

| PuFaRiNa007 a răspuns:

Vrajitoare, Asistente, Printese... asa cred ca o sa se cam imbrace colegele tale...

Eu iti propun cleopatra http://www.costumecraze.com/Famous-People-Cleopatra-Queen-of-the-Nile.html ceva de genul nu stiu exact care sunt gusturile tale mie mi se pare mai deosebit, sau pisicuta, dracusor, sau ca o japoneza cu un evantai in mana cu un coc din ala japonez si cu o floar infipta in el, in clown, scufita rosie, in supermen da in costum din ala de fata, sau in yeti, sau iepuras, sau ingeras :x acum nu stiu exact ce gusturi ai. Sper ca te-a ajuatat raspunsul meu :-*.

| Esmeraldaa a răspuns:

Buna,ai putea sa fii:doctorita inspaimantatoare sau simpla, vrajitoare, aia din familia Adams-Morticia parca, Gladiator, fantoma..varcolac,liliac.

| Deeyatza a răspuns:

Cauta ceva inspaimantator exsad vrajitoare, baba, pirat "tip femeie,"etc...) poti alege si haine de printesa, zana etc dar nu reprezinta halloween-ulbig grin Succes!

| mariamt explică:

Mersi mult la toti..am mai cautat si pe youtube si cred ca stiu cum o sa ma costumez, oricum.multumesc oricum :*