| cristians a întrebat:

Salut TPUbig grin
Vreau sa ma duc la o intalnire cu o fatabig grin,dar nu stiu cum sa ma
deci am asa
Acesorii:
un ceas,o sapca alba,o bratara (mentionez ca sunt baiat)
Tricouri:
Unu rosu,unu albastru,unu in dungi,unu galben, 2 albe cu ceva scris pe el, si inca unu albastru cu un rechin pe el
Pantaloni:2 perechi de blugi...am si altceva dar imi plac ft mult blugii
Incaltaminte:
Adidasi,tenesi ridicati si papuci laughing))))) glumeam fara papuci
Altele:un plover deschis negru,parfum,deodorant,bani,telefon, portofelul

Dau funda pentru cel mai bun si cel mai original costum din tot ce am scris eu mai sus big grin

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

laughingBuna.
Ar arata bine o pereche de blugi negri, sau daca nu ai sa fie albastri, cu un tricou alb sau negru si tenisi. Ceasul e potrivit, cel putin mie imi place cand un baiat poarta ceas, banii mai bine ii tii in buzunar decat in portofel, iar parfumu si deodorantu le folosesti dupa ce faci dus, mai intai.happy
Succes la intalnire!winking

8 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Incearca sa nu arati nici ca un tocilar nici ca un cocalar(care esti laughing ) glumeam. Da si u detalii daca esti gras, slab, urat, frumos, destept, prost. Imbraca-te in ce te simti tu bine. Ti-as recomanda blugi, pulover, sapca si slapi laughing) daca nu te place asa inseamna ca nu are simtul umorului laughing)) nu te merita rolling on the floor). Ia draq o pereche de blugi un tricou alb adidasii sa fie curati lacrima, u sa arati ingrijit, nu exagera cu parfumul. Daca te place nici nu o sa o intereseze cu ce esti imbracat. Daca vezi ca face nazuri dai un sut in cur si bagati p.l in intalnirea ei.

| OtiliaP a răspuns:

Ai arata super intr-un costum compus din: un maiou alb+blugi+sapca alba+tenesi+o bratara (in stil mai ...hip-hop) Desigur daca vreai sa dai o impresie superba foloseste deodorantul si parfum. Banii sa fie cu tine(nu numaidecat portofelul) dar e indisciplinat sa lasi sa plateasca fata.Sa ai si bani pentru o inghetata fetelor le place cand esti dragut cu ele! Mult succes

| Gogu06 a răspuns (pentru OtiliaP):

Tu in loc sa il inveti mai rau il prostesti, unde il vezi in videoclipurile cu nicky minaj laughing

| OtiliaP a răspuns (pentru Gogu06):

Tu crezi ca chiar il invat.mie imi e totuna de intalnirea asta pacatoasa...

| DeutssDee a răspuns:

Super intrebaree

| DeutssDee a răspuns:

Deci iti iei blugi largi tenesii ridicati si bagi blugii in tenesi la panarama fara sa legi sireturile tricoul albastru si bratara ceasul si banii sa nu lipseasca SUCCES funda?

| cristians explică:

Mai ma gandesc ca la 1 jumate trebuie sa incep sa ma imbracbig grin

| dacyanutza a răspuns:

Sall! in privinta cu accesoriile cel mai potrivit ar fi ceasul, din tricouri iti sugerez cel albastru si tenesii... din altele poti alege toate in afara de ploverul negru.