| DanzRomania a întrebat:

de curand mi-am luat si eu o placa de par. Si nu stiu dc mi-e frica sa o folosesc adica mi-e frica sa imi indrept parul cu ea. Da nu stiu ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Probabil,iti este frica sa nu iti arzi parul, uite intra aicea:
http://www.eva.ro/......-1241.html
Sa afli cum sa folosesti placa fara sa iti arzi parul.
Mult Noroc!

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mda, vezi sa nu te manance.

| RoxxuInna a răspuns:

Dc sa iti fie frica sa iti intinz parul?! doar sa nu ti-l intinzi des ca ti se arde parul

| yaVanilla a răspuns:

Probabil iti este frica sa nu iti arzi parul, dar nu are de ce sa iti fie frica.
eu folosesc placa de 3 ani si nu am patit nimic.
bine acum trebuie sa ai grija sa nu o lasi prea mult ca sa nu iti arzi parul cu adevarat.
baftă!

| coolestpageer a răspuns:

Iti este frica pentru ca iti poti arde parul(exista riscuri) dar pentru acest lucru poti folosi un spray pentru par care dupa ce poti folosi placa sigur nu iti vei arde nimictongue

| AuDCul0ri a răspuns:

Deci puneti ambitie si foloseste'o.Doar daca sti sa o folosesti, altfel iti vei arde parul.Vb cu mama ta si spune-i sa te invete sa o folosesti daca nu ai mai folositwinking