| Theseus a întrebat:

deci vreau sa imi fac parul in stil emo (cat de cat) trebuie sa-l las sa creasca mare si apoi sa-l tund gen emo? sau il tund in genu` ala de mic sa creasca el singur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,lasa-l sa creasca mai intai, apoi il poti tunde.
Te pup!

2 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Eu am incercat prima varianta.dar imi crestea prea greu si m-am lasat, deci cred ca varianta a doua e mai buna

| ioanaAn a răspuns:

Normal ar fi sa-l lasi sa creasca si abia dupa sa-l tai. Nu e cine stie ce freza superba, ai putea incerca altele, mai cu efect.